Fotografia poklatkowa – Bałtyk zimą, Międzyzdroje

Mam przyjemność zaprezentować mój najnowszy film poklatkowy, do którego ujęcia powstały w przeciągu kilku niezwykle mroźnych dni w Międzyzdrojach. Z pewnością widok plaży zimą nie należy do pospolitych obrazów życia codziennego; podobnie jak praca w zupełnej samotności z zaledwie kilkoma ludzkimi postaciami przewijającymi się w zasięgu wzroku w ciągu kilku długich godzin.

Zapraszam do seansu (wersję HD można oglądnąć tutaj):

Wszelkie komentarze mile widziane!

Related:

4 thoughts on “Fotografia poklatkowa – Bałtyk zimą, Międzyzdroje

 1. Bardzo malownicza całość, aczkolwiek nie podoba mi się podkład muzyczny…nie wiem, może dlatego, że często jest wykorzystywany w podobnych “produkcjach”, a może wolałbym tak po prostu, usłyszeć szum fal i świst wiatru.

  Pozdrawiam :-)

  • Prawdę powiedziawszy, jeszcze nie słyszałem tej muzyki przy żadnej “podobnej produkcji” :) Oczywiście to sprawa bardzo subiektywna, ale mnie ten utwór się niezmiernie podoba. Przyznaję, że rozważałem zastosowanie efektów dźwiękowych, lecz w moim odczuciu pogorszyłyby kompozycję, nadając zbyt dokumentalnego wyrazu całości. Ostatecznie, będąc złaknionym odgłosów przyrody, najlepiej się wybrać na spacer, a nie oglądać film! :)

   Pozdrowienia!

 2. Bardzo fajny pomysł i wykonanie. Najbardziej podobały mi się dynamiczne fale w drugiej części filmu. Fragmenty z niewielkim ruchem trochę mniej.

  Pozdrawiam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Connect with Facebook

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2012 Michal Budzynski
Theme: by Matthew Buchanan.